+90 332 342 41 82

Uğurlu Yağmurlama San. ve Tic. Ltd. Şti. plastik makinaları ve kalıpları üretmek üzere, 2000 yılında Konya' da kuruldu. Sektörde AR-GE çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken firmamız, yağmurlama sulama sektörüne kattığı ürünlerle, yenilikleri izlenen - öncü role sahip bir şirket olmuştur.

Kurucuları itibariyle, geniş sektör deneyimine sahip olan Uğurlu Yağmurlama, sektöre kattığı mühendislik değerleri, teknik kadrosu ve toplam kalite yönetimini benimsemiş insan kaynakları ile müşteri memnuniyeti ana hedef olarak benimsemiştir.

Salt sanayi ve maliyet araştırmaları değil, son kullanıcı olan çiftçinin, faydasını öne alan AR-GE yi işletmenin en önemli değeri olarak gören Uğurlu Yağmurlama, her yıl yenilenen ürünlerine bir çok patent ve faydalı model almıştır..

Yağmurlama sulama sistemleri alanında, son ürün olan plastik küresel vanalar üretiminin yanısıra kurucularının sektörel deneyimini; fizibilite hazırlanması, anahtar teslim plastik tesisleri kurulması ve sektörün teknik gelişimine aktaran Uğurlu Yağmurlama, bugün ülkemizde hızla markalaşan bir çok yağurlama sulama boruları fabrikasının kurucu mühendisliğini taahhüt etmiş ve kurmuştur.


Yağmurlama Sulama Sistemleri, Damlama Sulama Sistemleri